Εκδήλωση: Εικόνα
![Κ 2023](/sites/default/files/2023-06/%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%B7%20%CE%BA%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%B1_1.jpg)
Καλοκαιρινή Εκστρατεία 2023,«Πες καλοκαίρι …χωρίς να πεις καλοκαίρι!».
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική Βιβλιοθήκη -1ος όροφος
Πέμπτη, Ιούλιος 6, 2023 - 11:00 - Πέμπτη, Ιούλιος 6, 2023 - 12:30
Για ηλικίες 5-7 ετών. «Πες καλοκαίρι …χωρίς να πεις καλοκαίρι!». Μπορείς να πεις καλοκαίρι χωρίς να πεις τη λέξη καλοκαίρι; Τα παιδιά ετοιμάζουν τη βαλίτσα των διακοπών.Με την εκπαιδευτικό Βένια Μπαζιργιάννη. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.