Εκδήλωση: Εικόνα
![αφιθέατρο](/sites/default/files/2023-06/%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82%20%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF_3.jpg)
Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού Ειδικής Αγωγής
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο"Γεώργιος Καφταντζής" ισόγειο
Τετάρτη, Απρίλιος 2, 2014 - 17:30 - Τετάρτη, Απρίλιος 2, 2014 - 18:30
Σας προσκαλούμε στην ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού Ειδικής Αγωγής με θέμα: «Διαφορετικότητα…εμπόδια και γέφυρες στην απασχόληση μετά το σχολείο». ΚΕ.ΣΥ.Π. Σερρών, Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Δ.Ε. Σερρών, Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Σερρών, ΤΕΕ – ΕΠΑΛ Ειδικής Αγωγής Σερρών, Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών, Σύλλογος Γονέων, Φίλων και Κηδεμόνων Ατόμων με Αυτισμό «Ηλιαχτίδα», Σύλλογος Συνδρόμου Down Σερρών «Ανοιχτή Αγκαλιά».(Αμφιθέατρο Γ. Καφταντζής της Δ.Κ.Β.Σ.)