Εκδήλωση: Εικόνα
![ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ](/sites/default/files/2023-06/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20%2829%29_1.jpg)
Η Εγνατία μας ενώνει
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής", ισόγειο βιβλιοθήκης
Σάββατο, Δεκέμβριος 12, 2015 - 09:30 - Σάββατο, Δεκέμβριος 12, 2015 - 13:00
Δράσεις προτάσεις και καλές πρακτικές των βιβλιοθηκών». Μία συνάντηση για βιβλιοθηκονόμους, εργαζόμενους στις βιβλιοθήκες και λάτρεις των βιβλιοθηκών. Είσοδος Ελεύθερη. Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.