Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-05/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._120.jpg)
H λέσχη ανάγνωσης δασκάλων στα μονοπάτια της δημιουργικής γραφής
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Ιούνιος 8, 2015 - 18:30 - Δευτέρα, Ιούνιος 8, 2015 - 20:00
Καλούμε τους δασκάλους της Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης και όχι μόνο, σε μια συνάντηση όπου θα συζητηθεί το βιβλίο του ΙΒΒΥ (International Board of Books for Young People): «Το γέλιο κάνει καλό στο σχολείο». Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.