Εκδήλωση: Εικόνα
![παιδιά που διαβάζουν](/sites/default/files/2023-10/%CE%BB%CE%B5%CF%83%CF%87%CE%B7_4.jpg)
H λέσχη ανάγνωσης δασκάλων στα μονοπάτια της δημιουργικής γραφής
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Απρίλιος 27, 2015 - 19:00 - Δευτέρα, Απρίλιος 27, 2015 - 20:15
Με την εκπαιδευτικό, συγγραφέα και εμψυχώτρια δημιουργικής γραφής Αντωνία Θεοχαρίδου. Συνάντηση της λέσχης ανάγνωσης παιδικού λογοτεχνικού βιβλίου που απευθύνεται σε δασκάλους Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.