Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-06/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._43.jpg)
Γνωριμία με το σύμπαν και το ηλιακό μας σύστημα
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Πέμπτη, Μάρτιος 13, 2014 - 10:00 - Πέμπτη, Μάρτιος 13, 2014 - 11:00
Με την Κωνσταντίνα Αραμπατζή, καθηγήτρια φυσικής αγωγής. Το πρόγραμμα θα περιλαμβάνει: Αφήγηση, Δραματοποίηση, Μουσικοκινητική Αγωγή, Παιχνίδι και εικαστικά. Το πρόγραμμα απευθύνεται σε σχολικές τάξεις (16ο Νηπιαγωγείο Σερρών)