Εκδήλωση: Εικόνα
![ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ](/sites/default/files/2023-05/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20%2829%29_19.jpg)
Γιορτή για την ημέρα της Ευρώπης
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής", ισόγειο βιβλιοθήκης
Σάββατο, Απρίλιος 25, 2015 - 10:30 - Σάββατο, Απρίλιος 25, 2015 - 13:00
Αποδέχομαι τη διαφορετικότητα, προωθώ την ενότητα». Η Μακεδονική Ένωση Καθηγητών Αγγλικής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Σερρών και η Δημόσια βιβλιοθήκη οργανώνουν γιορτή για την ημέρα της Ευρώπης με σύνθημα «Αποδέχομαι τη διαφορετικότητα, προωθώ την ενότητα». Αμφιθέτρο Γ. Καφταντζής της Δημόσιας Βιβλιοθήκης Σερρών.