Εκδήλωση: Εικόνα
![μπισκότα](/sites/default/files/2023-09/%CE%B3%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%B1.jpg)
Εργαστήρι Χριστουγεννιάτικων κατασκευών
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Σάββατο, Δεκέμβριος 7, 2013 - 10:00 - Σάββατο, Δεκέμβριος 7, 2013 - 12:00
Εργαστήρι Χριστουγεννιάτικων κατασκευών α λα Γαλλικά με το Σύλλογο Ελληνογαλλικής Φιλίας «Σέρρες-Φος».Ετοιμάζουμε το Χριστουγεννιάτικο γλυκό Bûche de Noël! Για ηλικίες 10- 15 ετών. Με προεγγραφή. (1ος όροφος)