Εκδήλωση: Εικόνα
![αφίσα της εκδήλωσης](/sites/default/files/2019-11/%CE%91%CE%A6%CE%99%CE%A3%CE%91%20%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A4%CE%A5%CE%A7%CE%99%CE%91.png)
Εκδήλωση με θέμα: "Ο δρόμος για την επιτυχία"
Δευτέρα, Νοέμβριος 18, 2019 - 19:00 - Δευτέρα, Νοέμβριος 18, 2019 - 20:30
Η Δ. Κ. Βιβλιοθήκη Σερρών και ο Σύλλογος Φίλων της Βιβλιοθήκης συνδιοργανώνουν την εκδήλωση που θα περιλαμβάνει ομιλία του Δικηγόρου-Προέδρου της Συνεταιριστικής Τράπεζας Κεντρικής Μακεδονίας Αλέξανδρου Χατζηδημητρίου, στο πλαίσιο της θεματικής: «Αναζητώντας την Ιθάκη: ταξίδι σε θέματα σύγχρονου κοινωνικού προβληματισμού». Στο αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής» στο ισόγειο της βιβλιοθήκης.
Εκδήλωση: Αρχεία προς Επισύναψη