Εκδήλωση: Εικόνα
![αφίσα της καλοκαιρινής εκστρατείας](/sites/default/files/2023-10/%CE%B5%CE%B4%CF%89%20%CE%B4%CE%B5%CE%BD%20%CE%B5%CE%B9%CE%BD%CE%B1%CE%B9%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_0.jpg)
Εδώ δεν είναι βιβλιοθήκη… είναι μια κουφάλα δέντρου
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Αύγουστος 10, 2015 - 11:00 - Δευτέρα, Αύγουστος 10, 2015 - 13:00
Με την παιδαγωγό Κατερίνα Γραβάνη. Η βιβλιοθήκη γίνεται η κουφάλα δέντρου του παραμυθιού και μας αφηγείται το παραμύθι «Ο τίγρης και η διαφορετικότητα» των José Morán και Jesús Gabán. Μέσα στην κουφάλα ζουν μικρά και μεγαλύτερα ζωάκια, βρίσκουν καταφύγιο κατατρεγμένοι ήρωες παραμυθιών. Για παιδιά 6 – 8 ετών Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.