Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφια παιδικης βιβλιοθηκης](/sites/default/files/2023-09/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_117.jpg)
Βραδιά ανάγνωσης
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Δευτέρα, Δεκέμβριος 2, 2013 - 19:00 - Δευτέρα, Δεκέμβριος 2, 2013 - 20:30
Βραδιά ανάγνωσης:" Η Κυράνη του δάσους " της Φωτεινής Φραγκούλη. Με την Κατερίνα Μουρατίδου, αναπληρώτρια καθηγήτρια ΤΕΦΑΑ Σερρών. Μια Οδύσσεια ενηλικίωσης, η οποία μέσα από τη δραματική αφήγηση, τους ήχους και τις εικόνες θα μετατραπεί σε βιωματική εμπειρία για τα παιδιά. Για ηλικίες 9+. Με προεγγραφή. (1ος όροφος)