Εκδήλωση: Εικόνα
![εικονα με παιδικη βιβλιοθήκη](/sites/default/files/2023-11/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%B7%20%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B7_7.jpg)
Άνοιξε την παλάμη σου να αγγίξεις την καρδιά σου….
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Σάββατο, Δεκέμβριος 16, 2017 - 11:00 - Σάββατο, Δεκέμβριος 16, 2017 - 13:00
Με τις εκπαιδευτικούς Γεωργία Τσιαούση και Δέσποινα Παπανδρέου. «..δώσε την αγάπη σου και κάτι απ’ τα δικά σου. Πάρε την ευχαρίστηση που μόλις έχεις δώσει και η ικανοποίηση αυτή θα σε αποζημιώσει». Μια δράση για τη γενναιοδωρία και την έννοια της προσφοράς. Για ηλικίες 10-12+ετών. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.