Εκδήλωση: Εικόνα
![φωτογραφία παιδικής βιβλιοθήκης](/sites/default/files/2023-05/_R6A0601-%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97%20%CE%92%CE%99%CE%92._62.jpg)
Αγωγή υγείας: προσέγγιση στη διαχρονική αξία της διατροφής
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Τρίτη, Φεβρουάριος 24, 2015 - 10:00 - Τρίτη, Φεβρουάριος 24, 2015 - 12:00
Με την εκπαιδευτικό Κωνσταντίνα Αραμπατζή. Κάθε Τρίτη μαθαίνουμε πώς αποκτάται η υγεία μέσα από τη γνώση, τη στάση ζωής και την πρόληψη. Για τάξεις Δ’, Ε’ και ΣΤ’ δημοτικού. Προγραμματισμένες επισκέψεις σχολείων. Με προεγγραφή. Στον 1ο όροφο της βιβλιοθήκης.