Εκδήλωση: Εικόνα
![ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ](/sites/default/files/2023-06/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20%2829%29_3.jpg)
Αφιερώματα
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Αμφιθέατρο "Γεώργιος Καφταντζής", ισόγειο βιβλιοθήκης
Πέμπτη, Ιανουάριος 23, 2014 - 19:00 - Πέμπτη, Ιανουάριος 23, 2014 - 20:00
Αφιερώματα της εκπομπής Παρασκήνιο της ΕΡΤ σε σημαντικά πρόσωπα του πολιτισμού. «Ο πατέρας μου, Μ. Καραγάτσης» Σκηνοθεσία : Ηλίας Γιαννακάκης. Συνδιοργάνωση με τον Σύλλογο Φίλων της Δ.Κ.Β.Σ.(Αμφιθέατρο «Γεώργιος Καφταντζής»)