Εκδήλωση: Εικόνα
![αφίσα](/sites/default/files/2023-06/347552599_110917012022449_3074486914607177658_n_2.jpg)
2ο Φεστιβάλ Παραμυθιού " Παραμυθία"
Εκδήλωση: Τοποθεσία
Παιδική και εφηβική βιβλιοθήκη 1ος όροφος
Παρασκευή, Ιούνιος 9, 2023 - 10:00 - Παρασκευή, Ιούνιος 9, 2023 - 11:00
Η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Σερρών συμμετέχει στο 2ο Φεστιβάλ Παραμυθιού με παρουσιάσεις βιβλίων, εργαστήρια εικονογράφησης παραμυθιού και θεατρικό εργαστήρι για τα παιδιά. Η σημερινή δράση περιλαμβάνει φιλαναγνωσία παραμυθιού με τίτλο "Πόλεμος στη χώρα των λουλουδιών" με την Ελένη Σίμπα.
Φιλαναγνωσία παραμυθιού "Πόλεμος στη χώρα των λουλουδιών" με την Ελένη Σίμπα.